آموزش به بیمار

آموزش از مباحثی است که بشر همواره علاقمند به پیشرفت در این موضوع بوده و در تلاش است تا در هر زمینه‌ ای آموزش مورد نیاز را کسب کند. یک بیمار در زمان بیماری خود با کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع بیماری خود، نحوه درمان، داروهای مورد نیاز، میزان مصرف داروها، تاثیر آنها بر روی بدن، تا حد ممکن به یک آرامش درونی رسیده و بهتر می‌تواند در راستای بهبود خود قدم بردارد. ما در شرکت داروسازی کوشان فارمد در تلاش هستیم تا تمامی اصول و روند آموزش را در خصوص داروهای تولیدی به بیمار ارائه دهیم تا بتوانیم در جهت بهبود و سلامت همنوعان عزیزمان نقش موثری داشته باشیم.

احترام به محیط زیست

محیط زیست، هم در حال حاضر و هم برای نسل‌های آینده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ما نیز در همین راستا، برای انتخاب شرکا، شرکت‌هایی را انتخاب کرده‌یم که دوستدار محیط زیست هستند و استانداردهای ایزو 1800 و 1400 را رعایت کرده و گواهینامه صنعت سبز دارند.

محیط زیست، بهداشت ایمنی و بهداشت صنعتی

ما تجارت خود را در سراسر دنیا بر مبنای حفاظت از محیط زیست انجام داده و محیط کاری ایمن و سالم برای کارکنان خود فراهم می‌کنیم. این مسئولیت برای تجارت سالم ضروری و غیر قابل انکار بوده و تعهدی در قبال کارمندان، بیماران، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی، مشتریان و سایر موارد می باشد. تمامی تلاش خود را برای مطابقت با قوانین، مقرارت و الزامات به کار می‌بریم. متعهد به مدیریت خطرات زیست محیطی، ایمنی، بهداشت صنعتی و بهداشت کارکنان در گذشته، حال و آینده هستیم.

تجارت استاندارد

تجارت ما به گونه‌ای صورت می‌گیرد که نیازهای بیماران، ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی، مشتریان و مصرف‌کنندگان برآورد شود. سهامداران نیز باید متعهد به حفظ محیط زیست و منابع طبیعی در آینده باشند.

خرید استاندارد

ما محصولات و خدماتی که از لحاظ کیفی، کمی و عملکردی مطابق استاندارهای زیست محیطی است را در اولویت قرار می‌دهیم. در صورتی که محصولات، فاقد استاندارهای لازم زیست محیطی باشند، از سایر روش‌های مدیریت محیط زیست استفاده می‌کنیم. خرید محصولات سازگار با محیط زیست یکی از مهمترین مولفه‌ها در تعهد بلند مدت ما است. ما این تعهد را برای تامین و حمایت از حفظ محیط زیست به تامین‌کنندگان خود ابلاغ می‌کنیم.

بسته‌بندی استاندارد

بسته‌بندی محصولات نقش کلیدی در ارائه محصولات دارند. بیماران، مشتریان و مصرف‌کنندگان از طریق نوع بسته‌بندی محصولات به خوبی متوجه اهمیت حفظ محیط زیست می‌شوند. ما متعهد به استفاده و توسعه بسته‌بندی‌هایی هستیم که:

 • در طراحی آنها از کمترین مواد مفید و بهینه استفاده شده باشد.
 • قابل بازیافت باشند.
 • ضایعات صنعتی به حداقل ممکن برسند.
 • از تاثیرات منفی بر محیط زیست جلوگیری کنند.
 • در طول چرخه‌ی عمر محصول از سوخت انرژی آب و پسماند آن پشتیبانی کنند.

طراحی برای محیط زیست

طراحی محصولات و فرآیندهای تولید بر روی نتیجه‌ی نهایی محصولات تاثیرگذار هستند. مهمترین دستورالعمل‌های مربوط به طراحی محیط زیست عبارتند از:

 • از به کار بردن مواد سمی یا خطرناک اجتناب کینم.
 • مانع از ورود پسماندها به محیط زیست شویم.
 • تولید زباله را به حداقل رسانده و زباله های قابل بازیافت تولید کنیم.
 • در قبال محیط زیست مسئولانه رفتار کنیم.

توسعه‌ بهداشت و مراقبت از بیمار

رسالت و هدف ما بهبود سطح کیفی زندگی مردم، از طریق محصولات مراقبت‌های بهداشتی است که دستیابی به این هدف چیزی فراتر از فعالیت‌های تجاری ما محسوب می‌گردد. همچنین، به عنوان یک مسئول اجتماعی معتقدیم که:

 • موظف به ارائه محصولات مراقبت‌های بهداشتی ازران قیمت و قابل دسترس برای همه‌ی گروه‌های جامعه هستیم.
 • سهم مهمی در بهبود زندگی افراد کم بضاعت در سراسر ایران داریم.
 • متعهد به فعالیت‌های خیرخواهانه هستیم.

حمایت از رشد و رفاه کارکنان

ما در شرکت داروسازی کوشان فارمد متعهد به فراهم کردن محیط کاری فعال و پویایی هستیم که در آن نیروی انسانی سالم و ماهر را پرورش بدهیم تا همیشه سرآمد و سربلند باشند. هدف ما این است که تمامی همکارانمان بابت این عضویت احساس غرور و شادی داشته باشند و هر روز برای بهتر شدن شرایط تلاش نمایند. همچنین متعهد هستیم که برای استعداد تمامی افراد گروه، احترام و ارزش قائل شده و از آن ها به‌ طور کامل حمایت و پشتیبانی کنیم. ما معتقدیم که رفاه جسمی، مالی و عاطفی کارکنان، پایه و اساس موفقیت آنها است و متقابلاً نقش مهمی در موفقیت شرکت دارد. همچنین به منظور ایجاد و تداوم نیروی کار و عملکرد بسیار بالا، یک سیستم پشتیبانی جامع و یکپارچه‌ای به کارکنان ارائه می‌دهیم. این سیستم پشتیبانی شامل مزایای بهداشتی، تسهیلات رفاهی، برنامه‌های آموزشی، پیشبرد اهداف و ایجاد فرصت‌هایی برای دریافت پاداش است. این برنامه‌ها و اهداف به دستیابی رفاه کامل کارکنان از لحاظ جسمی، مالی و عاطفی کمک می‌کنند و زمینه‌ساز رشد آنها می‌شوند. در نهایت، به احساس ارزشمندی و رضایت منتهی می‌گردند.